Obchodní podmínky

1. Provozovatelem internetového portálu www.kdetokoupim.cz je fa itebo.cz s.r.o., Zemědělská 880/1, 50003 Hradec Králové, IČ 04885155, dále jen " provozovatel ".
2. Prezentace obchodů a služeb je placená dle aktuálního ceníku, který se zobrazuje při registraci, nebo na požádání zašleme mailem.
3. Provozovatel se zavazuje provozovat stránky ve funkčním stavu minimálně po dobu zaplacené prezentace obchodníky, prodejci a výrobci. Zákazník - obchodník po registraci zaplatí poplatek dle  údajů mailem zaslaných na uvedený bankovní účet provozovatele. Zaplacený poplatek nevracíme. 
4. Provozovatel nezodpovídá za aktuální stav nabízeného sortimentu a zboží jednotlivými prodejci. Produkty vkládají sami prodejci a mají povinnost udržovat je v aktuálním stavu. Také při ukončení činnosti prodejce do jednoho roku od zveřejnění údajů, případně i dále po ročních aktualizacích, je povinností oznámit tuto skutečnost a zažádat o výmaz provozovny na mail : info@kdetokoupim.cz provozovatele.
5. Provozovatel se zavazuje provádět reklamu těchto stránek na internetu a v ostatních sdělovacích mediích, aby přivedl prodejcům další zákazníky.
6. Osobní údaje si zveřejňují sami prodejci a provozovatel je používá pouze k vystavení daňového dokladu v rozsahu název a adresa provozovny, IČ a DIČ, email k zaslání faktury, případně zasílání obchodních sdělení ohledně tohoto portálu, případně stránek tohoto provozovatele.
7. Osobní údaje jsou odesílány zašifrované a uchovávány po dobu smluvního vztahu s provozovatelem. Osobní údaje zpracovává pouze provozovatel stránek a skladuje pouze na serveru v elektronické podobě. Zákazník může kdykoliv zažádat o výmaz svých osobních údajů i před skončením smluvního vztahu.
8. Osobní údaje neposkytujeme třetím stranám.
9. Registrovaní prodejci mohou přes náš portál nabízet jakékoliv legální zboží určené pro český trh v uvedených kategoriích, v případě potřeby provozovatel přidá další kategorie, dle požadavku prodejců, výrobců a obchodníků. Požadavky zašlete mailem na info@kdetokoupim.cz.
10. Zboží se na tomto portálu www.kdetokoupim.cz neprodává, pouze zprostředkujeme prodej pro registrované obchodníky. Přímý prodej pouze po dohodě mezi jednotlivými prodejci se zákazníkem. Tento prodej si případně sjednávají zákazníci s prodejcem a provozovatel stránek za tuto činnost nijak nezodpovídá.
11. Zákazníci, kteří vyhledávají zboží, jsou jen uživateli portálu a nejsou z naší strany v současné době nijak sledováni a evidováni.
12. Zákazníkům - uživatelům těchto stránek usnadňujeme cestu na nákupy ve svém okolí a šetříme jim jejich čas tím, že nemusejí shánět svoje požadované zboží po všech obchodech, ale zde si vyhledají právě konkrétní obchod, kde vše potřebné seženou.

Platí od 1.8.2018