O nás

Jsme český internetový vyhledávač zboží, výrobků, výpěstků a dalších produktů pro lidi i zvířátka, domácnost a dům, zahradu a volný čas,auto nebo kolo,  pro potěšení i zábavu, převážně vyráběných v ČR, které prodávají kamenné prodejny, ale i internetové obchody na celém území České republiky. Prezentaci má u nás mnoho prodejců, obchodníků, pěstitelů, chovatelů a českých výrobců různého zboží.
Můžete u nás do vyhledávače zadat svůj hledaný produkt a zobrazí se Vám nejbližší prodejci s mapou a cenou výrobku. Databáze obchodů se minimálně jednou ročně aktualizuje. Zboží si vkládají sami prodejci a zodpovídají za aktuálnost nabízených produktů.
Na našich stránkách zboží neprodáváme, zboží si prodávají sami zobrazení prodejci a internetové obchody na které jsou zde odkazy.

Děkujeme, že využíváte našich služeb. 

                                                                  Team www.KdeToKoupim.cz

_________________________________________________________________________

Nabídka práce na  rok 2019 :


Kariéra - prodejce reklamního prostoru
==============================

Hledáme spolupracovníky z celé ČR k prodeji reklamního prostoru do našeho nového českého vyhledávače zboží v kamenných prodejnách i v internetových obchodech www.KdeToKoupim.cz . 
Nabízíme prezentaci všech výrobků z jakéhokoliv sortimentu prodávaného v  maloobchodní síti ČR, dále máme i bazar s použitým zbožím. Všechny podnikatele můžete kontaktovat s touto velmi výhodnou nabídkou.
Vydělat si můžete libovolnou částku z provize na Živnostenský list. Budete mít volnou pracovní dobu a pracovat můžete částečně i z domu telefonickým kontaktem obchodníků. U zájemců o spolupráci se předpokládají dobré komunikační schopnosti s obchodníky a prodejci

Nyní nabízíme měsíční tarif za 99 Kč, výhodný roční tarif za 999 Kč včetně DPH na neomezený počet položek zboží a služeb. Máme také několikaroční předplatné s jedním a půl rokem provozu zdarma na 5 let za 3499 Kč na   n e o m e z e n ý  počet položek. 
Tato akce platí do  31.prosince 2019.

Zájemci  o práci prodejce reklamního prostoru na našem vyhledávacím portálu nám mohou napsat na email : [email protected] Jedná se o jednoduchou práci v blízkosti Vašeho bydliště. Stačí Vám vlastní dopravní prostředek, třeba automobil, kolo nebo můžete chodit pěšky. Dále potřebujete notebook, tablet nebo větší mobil s mobilním připojením k internetu a chuť pracovat pro náš vyhledávač zboží v kamenných prodejnách www.KdeToKoupim.cz .

Začít pracovat můžete již dnes. Zašlete nám na email :  [email protected]  své osobní údaje k vypracování smlouvy : jméno, příjmení, rodné číslo, adresu, email, telefon a číslo bankovního ůčtu, kam Vám budeme zasílat odměnu za práci. Popřípadě IČ, pokud vlastníte živnostenský list. Napište požadovanou dobu spolupráce, zda máte zájem o jednorázovou spolupráci  např.do konce roku, nebo jestli s námi chcete spolupracovat dlouhodobě a vydělávat každý měsíc  30000 Kč za 100 zaregistrovaných obchodů měsíčně s ročním tarifem za 999 Kč nebo i více při dlouhodobější spolupráci. 
Smlouvu hned vypracujeme a zašleme Vám k podpisu. Vše vyřídíme mailem, nikam nemusíte jezdit a hned můžete vydělávat a příští týden můžete mít svou první odměnu, jelikož provize vyplácíme každý týden z plateb, které nám došly za předcházející týden.

Při registraci obchodů si zapíšete IČO, zvolený tarif a datum registrace obchodu, což budou podklady k výplatě Vaší odměny z došlých plateb. Bližší informace Vám zašleme mailem.

Po dostatečném naplnění databáze zbožím a obchody spustíme na náš vyhledávač zboží www.KdeToKoupim.cz reklamu na internetu a v jiných sdělovacích mediích, aby se o tomto způsobu vyhledávání dozvědělo co nejvíce zákazníků. Vyhledání zboží je pro zákazníky velmi jednoduché. Po zadání názvu hledaného produktu do našeho vyhledávače se zobrazí nejbližší prodejci na mapě a názvy výrobků s cenou.

Těšíme se na spolupráci.

                                         Tým programátorů a pracovníků www.KdeToKoupim.cz