O nás

Jsme český internetový vyhledávač zboží, výrobků, výpěstků a dalších produktů pro lidi i zvířátka, domácnost a dům, zahradu a volný čas, pro potěšení i zábavu, převážně vyráběných v ČR, které prodávají kamenné prodejny na celém území České republiky. Prezentaci má u nás mnoho prodejců, obchodníků, pěstitelů, chovatelů a českých výrobců různého zboží.
Můžete u nás do vyhledávače zadat svůj hledaný produkt a zobrazí se Vám nejbližší prodejci s mapou a cenou výrobku. Databáze obchodů se minimálně jednou ročně aktualizuje. Zboží si vkládají sami prodejci a zodpovídají za aktuálnost nabízených produktů.

Děkujeme, že využíváte našich služeb. 


Kariéra :
=======

Hledáme spolupracovníky ze všech měst a obcí ČR k prodeji reklamního prostoru do našeho nového českého vyhledávače zboží v kamenných prodejnách www.KdeToKoupim.cz . 
Nabízíme prezentaci všech konkrétních výrobků z jakéhokoliv sortimentu prodávaného v  maloobchodní síti ČR, dále máme bazar s použitým zbožím,nabídku různých služeb a práci řemeslníků. Všechny podnikatele můžete kontaktovat s touto velmi výhodnou nabídkou.
Vydělat si můžete až 30.000 Kč za měsíc na smlouvu o dílo. Budete mít volnou pracovní dobu a pracovat můžete částečně i z domu telefonickým kontaktem obchodníků. U zájemců o spolupráci se předpokládají dobré komunikační schopnosti s obchodníky a prodejci.

Vylepšete si svůj rodinný rozpočet na letošní vánoce nejlevnějším pracovním nástrojem, kterým jsou Vaše ústa a slova, kterými nabídnete naší výhodnou nabídku obchodníkům ve Vašem blízkém okolí.

Momentálně nabízíme roční tarif za 999 Kč včetně DPH na neomezený počet položek zboží a služeb. Máme také několikaroční předplatné s několika měsíci provozu zdarma až na 5 let za 3999 Kč na neomezený počet položek. Tyto akce platí do konce roku 2018. 

Zájemci  o práci prodejce reklamního prostoru na našem vyhledávacím portálu nám mohou napsat na email : smlouva.ktk@centrum.cz. Jedná se o jednoduchou práci v blízkosti Vašeho bydliště. Stačí Vám vlastní dopravní prostředek, třeba automobil, kolo nebo můžete chodit pěšky. Dále potřebujete notebook, tablet nebo větší mobil s mobilním připojením k internetu a chuť pracovat pro náš vyhledávač zboží v kamenných prodejnách www.KdeToKoupim.cz .
Začít pracovat můžete již dnes. Zašlete nám na email :  smlouva.ktk@centrum.cz  své osobní údaje k vypracování smlouvy o dílo : jméno, příjmení, rodné číslo, adresu, email, telefon a číslo bankovního ůčtu, kam Vám budeme zasílat odměnu za práci. Popřípadě IČ, pokud vlastníte živnostenský list. Napište požadovanou dobu spolupráce, zda máte zájem o jednorázovou spolupráci  např.do konce roku, nebo jestli s námi chcete spolupracovat dlouhodobě a vydělávat každý měsíc až 30000 Kč nebo i více při delší spolupráci.
Při dlouhodobé spolupráci budete mít svůj region a každoročně budete jen aktualizovat svoje obchodníky, které jste v prvním roce spolupráce zaregistrovali a stále za stejnou provizi.
Smlouvu hned vypracujeme a zašleme Vám k podpisu. Vše vyřídíme mailem, nikam nemusíte jezdit a hned můžete vydělávat a příští týden můžete mít svou první odměnu, jelikož provize vyplácíme každý týden z plateb, které nám došly za předcházející týden.
Při registraci obchodů si zapíšete IČO, zvolený tarif a datum registrace obchodu, což budou podklady k výplatě Vaší odměny z došlých plateb. Bližší informace Vám zašleme mailem.
Těšíme se na spolupráci.
                                         Tým programátorů a pracovníků www.KdeToKoupim.cz